Το αγωνιστικό πρόγραμμα για Πανθηραϊκό και Θύελλα Καμαρίου στη Γ’ εθνική

Στις 30 Σεπτεμβρίου ανοίγει η αυλαία του φετινού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου στη Γ’ εθνική κατηγορία, όπου φέτος συμμετέχουν δύο εκπρόσωποι από τη Σαντορίνη, ο Πανθηραϊκός για τρίτη χρονιά και η νεοφώτιστη Θύελλα Καμαρίου.

Στον όμιλο όπου συμμετέχουν, οι δύο ομάδες της Σαντορίνης θα αντιμετωπίζουν ομάδες από την Αθήνα, την Κορινθία, την Εύβοια και τη Λέσβο. Αμφότερες αντιμετωπίζουν δυνατούς αντιπάλους στην πρεμιέρα, ο μεν Πανθηραϊκός εκτός έδρας την Κόρινθο, η δε Θύελλα Καμαρίου εντός έδρας το Αιγάλεω.

Α’ Γύρος

1η αγωνιστική – 30/9/2018
Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω

2η αγωνιστική – 7/10/2018
Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Χαραυγιακός

3η αγωνιστική – 14/10/2018
Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
Απόλλωνας Ερέτριας – Θύελλα Καμαρίου

4η αγωνιστική – 21/10/2018
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

5η αγωνιστική – 4/11/2018
Πανθηραϊκός – Θύελλα Καμαρίου

6η αγωνιστική – 11/11/2018
Απόλλων Ερέτριας – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Χαλκίδας

7η αγωνιστική – 18/11/2018
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου

8η αγωνιστική – 25/11/2018
Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

9η αγωνιστική – 2/12/2018
Α.Ο Χαλκίδας – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Κόρινθος

10η αγωνιστική – 9/12/2018
Πανθηραϊκός – Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

11η αγωνιστική 16/12/2018
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός

Β’ Γύρος

12η αγωνιστική – 6/1/2019
Πανθηραϊκός – Κόρινθος
Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική – 13/1/2019
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος
Χαραυγιακός – Θύελλα Καμαρίου

14η αγωνιστική – 20/1/2019
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Απόλλωνας Ερέτριας

15η αγωνιστική – 3/2/2019
Πανθηραϊκός – Αιγάλεω
Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

16η αγωνιστική – 10/2/2019
Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

17η αγωνιστική – 17/2/2019
Πανθηραϊκός – Απόλλων Ερέτριας
ΑΟ Χαλκίδας – Θύελλα Καμαρίου

18η αγωνιστική – 24/2/2019
Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός

19η αγωνιστική – 3/3/2019
Χαραυγιακός – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα

20η αγωνιστική – 17/3/2019
Πανθηραϊκός – Α.Ο Χαλκίδας
Κόρινθος – Θύελλα Καμαρίου

21η αγωνιστική – 24/3/2019
Αιολικός – Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Άγιος Ιερόθεος

22η αγωνιστική – 31/3/2019
Πανθηραϊκός – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

 

Print Friendly, PDF & Email

ΑΦΗΣΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ

Please enter your comment!
Please enter your name here