Η ενορία Καρτεράδου, στο πλαίσιο της θεματικής Σχολής Γονέων με τίτλο “Covid και οικογένεια” που διοργανώνει για τα προβλήματα και τις δυσκολίες από την πανδημική κρίση, θα πραγματοποιήσει την Παρασκευή 11/12 την τρίτη διαδικτυακή της συνάντηση.
Εισηγητής θα είναι ο π. Νικόλαος Δούμας, Μηχανολόγος τηλεπικοινωνιών και ειδικός σε θέματα ασφαλείας για πληροφοριακά συστήματα και το θέμα της εισήγησής του: “Χρήση και κατάχρηση διαδικτύου σε εποχή Covid-19”.
Η διαδικτυακή συνάντηση θα ξεκινήσει στις 19:00, μέσω της πλατφόρμας Zoom.
Κλικ εδώ για να συνδεθείτε, με δυνατότητα σύνδεσης από τις 18:30.