Οι διαδρομές που θα πραγματοποιεί το περιηγητικό τρενάκι, από το Καμάρι στην Αρχαία Θήρα, αρχίζουν την Τρίτη 26/8/2014.
Μετά τα δρομολόγια προς/από Αρχαία Θήρα και από τις 17:00 μέχρι τις 23:00 το τρενάκι θα πραγματοποιεί διαδρομές από την Περίσσα προς τη Βλύχάδα και επιστροφή, από τον παραλιακό δρόμο. Ειδικά τη Δευτέρα, που ο αρχαιολογικός χώρος Αρχαίας Θήρας δεν λειτουργεί, το τρενάκι θα ξεκινάει αυτά τα δρομολόγια στις 10.00 το πρωί.
Δείτε προηγούμενη σχετική σχετική ανάρτηση εδώ.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
[adrotate banner=”24″]