Porcelana 728×90
Αρχική Κατάλογος Yποψηφίων Περιφερειακών Εκλογών Νοτίου Αιγαίου

Κατάλογος Yποψηφίων Περιφερειακών Εκλογών Νοτίου Αιγαίου

 

Περιφερειακές Εκλογές Νοτίου Αιγαίου 2014

Αρχιπέλαγος ΔημιουργίαςΜπροστά το Νότιο ΑιγαίοΝησιωτική ΑνατροπήΛαϊκή ΣυσπείρωσηΕλληνική Αυγή
Υποψήφιος Περιφερειάρχης
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ Θ. ΙΩΑΝΝΗΣΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΠΥΡΟΥ E. ΜΠΕΝΕΤΟΣΚΑΦΑΝΤΑΡΗ Η. ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ)ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Κυκλάδων
ΔΕΚΑΒΑΛΛΑΣ Ν. ΙΩΑΝΝΗΣΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΑΥΡΟΥΔΗ Σ. ΑΝΝΑΣΙΓΑΛΑΣ Ε. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΜΑΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Δωδεκανήσου
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΚΟΚΚΙΝΟΣ Ε. ΜΙΧΑΗΛΚΩΤΣΑΔΑΜ Κ. ΛΟΥΚΑΣΑΤΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Άνδρου
ΙΣΣΑΡΗΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΨΑΡΡΟΥ Ν. ΜΑΡΙΑ
ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΙΓΓΚΛΙΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΟΤΣΑΡΗΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΡΑ Ν. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΥΛΟΥΘΡΟΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ Ε. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ Χ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ Θ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Θήρας
ΑΡΓΥΡΟΥ Ι. ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΒΑΡΒΑΡΟΥ-ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΗ Π. ΜΑΡΙΓΩ
ΔΑΓΑΛΑΚΗ Ι. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΪΝΑΣ Ν. ΗΛΙΑΣ
ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ Ι. ΜΑΚΑΡΙΟΣ
ΑΡΤΕΜΗΣ M. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ A. ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ Π. ΙΟΥΛΙΑ (ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ)
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΥ Ε. ΘΕΩΝΗ (ΚΟΣΚΩΤΑ)
ΡΟΥΣΣΟΥ Ε. ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΣΚΑΡΙΔΟΥ Ι. ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ Ι. ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ)
ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ Χ. ΚΥΡΟΣ
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ Γ. ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ)
ΒΑΦΕΑ Γ.Β. ΤΑΤΙΑΝΑ
ΔΟΥΛΦΗΣ Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΖΩΡΖΟΣ Θ. ΜΙΧΑΗΛ
ΑΤΤΙΤΗ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΑ
ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ Σ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΜΠΕΚΡΗΣ Ι. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Καλύμνου
ΓΚΟΒΑΤΣΟΥ Ν. ΕΙΡΗΝΗ
ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ Ι. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΤΣΟΤΟΥΡΧΗΣ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΚΗΣ Ν. ΜΙΧΑΗΛ
ΣΚΟΡΔΑΛΛΗΣ Σ.Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΣΤΑΥΛΑΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ Γ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ Ε. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΝΔΡΕΑΣ (ΤΣΟΥΜΠΟΣ)
ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ Γ. ΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΜΙΤΣΗΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΛΙΑΣ Ι. ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΡΤΙΚΑΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΑΣΣΟΣ Σ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΚΑΡΟΣ Ν. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΡΦΙΑΣ Σ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ Ε. ΝΟΜΙΚΟΣ (ΜΙΚΕΣ)
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΡΙΧΑΣ Ν. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ Ν. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΚΟΥΤΙΔΗΣ Π. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΟΥΡΛΑΣ Μ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΡΒΟΣ Ν. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΟΤΟΡΟΥ Ι. ΜΑΡΙΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ Π.-Ρ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΘΟΥΛΗΣ Ν. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Η.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΙΚΟΙΛΗ Σ. ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΑ ΨΥΛΗ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Καρπάθου
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ Ε. ΜΙΧΑΗΛ
ΧΟΥΒΑΡΔΑ–ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΗ Ι. ΜΥΡΟΦΟΡΑ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ Ι. ΜΗΝΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΗΝΑΤΣΗΣ Γ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΝΤΣΙΝΙΓΟΣ Γ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΡΑΚΟΣ Γ. ΑΝΔΡΕΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Μ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΚΑΚΗΣ Σ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Κέας - Κύθνου
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Δ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΟΚΙΑΣΜΕΝΟΣ Μ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΙΤΑΛΗΣ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ)
ΒΡΕΤΤΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)
ΒΑΣΑΛΟΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΙΘΑΡΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ Ε. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Κω
ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ Χ. ΜΑΡΙΑ
ΓΑΒΑΛΑ Ν. ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ Χ. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ Π. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Δ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΙΝΑΣ Θ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ Γ. ΞΕΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΣΒΥΝΟΥ Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΙΤΖΗΣ Γ. ΕΚΤΩΡ
ΣΟΦΟΣ Μ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ Ν. ΜΗΝΑΣ
ΒΑΒΙΘΗΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ Β. ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΝΑΣΕ Β. ΜΙΧΑΗΛ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΝΑΚΗ Γ. ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΦΡΥΝΤΗ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ. ΜΗΝΑΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ Ε. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΜΑΤΖΟΓΛΟΥ Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΟΥΝΤΙΤΣΕ Φ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ Ν. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ-ΖΑΡΑΚΑ Ν. ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΑΠΠΑΣ Ι. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΡΣΑΡΗΣ Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΪΖΑΝΟΓΛΟΥ Μ. ΣΑΜΗΣ-ΑΛΗΣ
ΠΑΤΑΚΟΣ Ι. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΑΣΤΣΙΟΓΛΟΥ Θ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ Δ. ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ Γ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ Ι. ΚΟΝΤΗ
ΓΙΩΤΗ Γ. ΜΑΡΙΑ
ΚΡΙΑΡΑΣ Π. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΜΑΜΜΑΚΑ Δ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ Μ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ Κ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΑΣ Ι. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ Ε. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΥΛΙΑΝΟΣ Ι. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ Κ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΛΔΖΙΔΗ Μ. ΦΩΤΕΙΝΗ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Μήλου
ΗΛΙΑΚΗΣ Σ. ΠΕΤΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ Δ. ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΕΝΑΚΗΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ Μ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Ε. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ Δ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΛΥΔΗΣ Ε. ΧΡΗΣΤΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Μυκόνου
ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ Π. ΝΕΣΤΩΡ
ΠΕΤΡΗ Κ. ΜΑΡΙΝΑ
ΧΑΝΙΩΤΗ Ν. ΜΑΡΣΟΥΛΑ (ΠΑΧΗ)
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ Μ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΕΣΙΝΗ)
ΜΠΡΙΓΓΟΣ Δ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΘΥΜΑΡΙΤΗΣ Γ. ΗΛΙΑΣ
ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ Σ. ΣΩΤΗΡΙΑ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ Γ. ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΣ
ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΜΑΡΙΑ
ΓΚΙΝΗΣ Ι. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΗ Ν. ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Νάξου
ΒΕΚΡΗΣ Ι. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ Β. ΙΑΚΩΒΟΣ
ΓΚΟΥΦΑΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΕΟΝΤΙΟΥ Γ. ΕΥΔΟΚΙΑ
ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ Θ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ Γ. ΜΑΡΙΝΑ
ΜΑΝΙΟΣ Σ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Μ. ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ)
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Μ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Ι. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΥ-ΚΑΡΥΣΤΙΝΑΙΟΥ Χ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Δ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ Γ. ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΣΣΑΡΗΣ Κ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ Γ. ΜΙΧΑΗΛ
ΓΕΡΑΚΗ Η. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΡΡΕΣ Δ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ Θ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Μ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΑΛΛΗΤΣΟΣ Ν. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Πάρου
ΜΑΡΙΑΝΟΣ Π. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ Π. ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ Ε. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΕΤΑ Κ. ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΠΙΖΑΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΟΥΡΔΟΥΚΗΣ Μ. ΗΛΙΑΣ
ΓΡΙΣΠΟΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΤΟΛΚΑΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΚΙΚΑ Κ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ν. ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΕΛΛΟΣ Μ. ΣΑΒΒΑΣ
ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ Μ. ΙΩΑΝΝΗΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Ρόδου
ΑΛΙΦΕΡΗ Α. ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ)
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ-ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ Α.Α. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ)
ΒΕΝΕΡΗΣ Ν. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ Χ. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΑΒΙΛΑ Χ. ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)
ΔΡΑΚΙΟΥ Σ. ΜΙΧΑΗΛ
ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΚΑΤΣΙΩΛΗ-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ Ι. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ Α. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΥΖΟΥΛΗΣ Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΑΝΝΑΚΗΣ Π. ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΤΣΗΣ Κ. ΣΑΒΒΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΡΕΑ Χ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΗ Κ. ΣΕΒΑΣΤΗ
ΞΑΝΘΟΣ Ι. ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΠΑΛΛΑΣ Σ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Ν. ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΤΣΗ Μ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΑ)
ΠΙΝΤΖΟΥ Σ. ΕΛΕΝΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Σ. ΜΙΧΑΗΛ
ΡΟΥΣΑΚΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ Σ. ΜΙΧΑΗΛ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ Ε. ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΛΙΟΥ Ε. ΕΙΡΗΝΗ
ΦΑΚΕΣ Ι. ΦΩΤΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ Γ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ)
ΦΤΑΚΛΑΚΗ Π. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Κ. ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΛΕΤΑ)
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ Σ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΝΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ–ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ Σ. ΜΙΡΑΝΤΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Μ. ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ)
ΑΝΑΝΙΑΣ Μ. ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ Ε. ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ)
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Σ. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ Γ. ΦΙΛΗΜΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ Γ. ΗΛΙΑΣ
ΚΑΚΛΙΟΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΝΔΙΝΟΣ Β. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ Ι. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ Ι. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
ΚΛΟΥΒΑΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΝΑΚΗΣ Π. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΥ Μ. ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ)
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ - ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ Μ. ΔΙΚΑΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ Χ. ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΗΝΑΣ Ν. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΔΟΣ Γ. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ Μ. ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΗΣ Μ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ. ΣΑΒΒΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. ΜΑΡΙΕΤΟΥΛΑ (ΜΑΡΙΕΤΑ)
ΠΑΥΛΑΚΗ - ΔΙΑΚΙΔΗ Ν. ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
ΠΟΜΠΟΥ Σ. ΣΑΒΒΑΣ
ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
ΣΟΡΩΝΙΑΤΗΣ Ν. ΛΟΙΖΟΣ (ΛΟΥΗΣ)
ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ Β. ΘΩΜΑΣ
ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ Τ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΤΣΑΒΑΡΗ Μ. ΑΝΝΑ
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΛΕΒΑΡΗΣ Σ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΩΚΙΑΛΗ - ΙΩΑΝΝΙΔΗ Α. ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ)
ΧΑΡΤΕΡΟΣ Κ. ΠΑΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Ν. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ Ν. ΜΑΡΙΑ
ΒΑΓΓΑΛΗΣ Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΛΑΤΣΟΥ-ΜΗΤΣΟΥ Δ. ΜΑΡΙΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Σ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ Γ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ Χ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ Σ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Ν. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ Γ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΚΑΚΙΟΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΛΕΠΕΡΑ Π. ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ)
ΚΟΥΤΣΟΝΟΥΡΗΣ Γ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ Ε. ΦΩΤΙΟΣ
ΛΥΜΠΕΡΗΣ Α. ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΝΙΑΣ Μ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΙΩΤΗΣ Ι. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΛΙΝΗ Χ.Π. ΦΛΩΡΑ
ΜΠΑΡΑΚΑΣ Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ Α. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ Π. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗΣ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΑΣΣΑΣ Α. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΑΡΛΗΣ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΠΑΝΟΣ Θ. ΠΕΤΡΟΣ
ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ Κ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΑΚΕ Α. ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ)
ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ Λ. ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν. ΑΝΘΟΥΛΑ
ΨΑΡΡΟΣ Ι. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΛΟΝΑΚΗ Ι. ΟΥΡΑΝΙΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΟΥΡΟΥΔΗ Γ. ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ Χ. ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗ Σ. ΜΑΡΙΑ - ΛΟΥΚΙΑ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΥΤΡΑΣ Δ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΓΓΑΦΑΣ Γ. ΝΙΚΗΤΑΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ Π. ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Α. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΕΡΟΥΛΛΗΣ Ι. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΠΟΤΣΟΣ Κ. ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΥΛΟΣ Ε. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ Φ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΙΚΑ Ι. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ
ΣΦΕΝΔΟΥΡΑΚΗ Ν. ΕΥΤΥΧΙΑ
ΤΣΑΚΙΣΙΡΗ Μ. ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ Π. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Ν. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΦΡΑΖΗΣ Γ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΦΩΤΑΡΑΣ Ι. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ Α. ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ Τ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΜΙΧΑΗΛ
ΑΓΓΕΛΟΥ Ι. ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ Α. ΕΙΡΗΝΗ
ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ε. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΓΚΡΙΖΗΣ Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΣ Χ. ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΑΤΣΑΝΟΣ Φ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ Ν. ΘΕΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΑΝΩ
ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΝΙΑΣ Γ. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑ Ε. ΜΑΡΙΑ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΜΗΝΑ Σ. ΕΛΕΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Γ. ΟΛΓΑ
ΠΑΝΑΓΗ Α. ΒΕΡΟΝΙΚΗ
ΣΑΧΙΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΗ Σ. ΚΟΡΙΝΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ Ι. ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ Ε. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ Γ. ΜΙΧΑΗΛ
ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ Σ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥ Τ. ΑΝΘΟΥΛΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Μ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΨΑΡΙΑΝΟΣ Σ. ΧΡΗΣΤΟΣ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Σύρου
ΓΡΥΠΑΡΗΣ Ι. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΡΤΑΝΟΥ–ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ Α. ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΑΚΡΥΩΝΥΤΗΣ Ν. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ)
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Μ. ΜΑΝΘΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. ΚΑΝΔΙΩ
ΔΑΔΑΟΣ Α. ΜΑΡΚΟΣ
ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΙΤΣΗ Γ. ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ
ΡΟΥΣΣΟΣ Λ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Γ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ Π. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Π. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΥΡΙΓΟΣ Δ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ Π. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΖΕΠΑΤΟΣ Γ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΡΟΥΣΣΗΣ Β. ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΛΙΒΑΝΗ Α. ΕΛΕΝΗ
ΑΓΙΩΤΑΚΗ Χ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΠΕΛΛΑΣ Ι. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΟΡΔΙΛΗ Φ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Υποψήφιοι Περιφερειακής Ενότητας Τήνου
ΒΙΛΛΑΣ Β. ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ Γ. ΡΑΦΑΗΛ
ΓΙΑΓΙΑΣ Α. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ι. ΣΟΦΙΑ
ΔΕΔΕΜΠΙΛΗ Α. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΤΖΑΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ Φ. ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ Ι. ΜΑΡΙΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Λ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ