Η τελευταία για τη φετινή περίοδο τακτική προβολή της Κινηματογραφικής Λέσχης Θήρας θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σάββατο 5 Απριλίου. Πρόκειται για την ταινία:
Είδος: Δραματική
Σενάριο: Ντέρεκ Σίανφρανς, Καμί Ντελαβίν, Τζόι Κέρτις
Σκηνοθεσία: Ντέρεκ Σίανφρανς
Πρωταγωνιστούν: Ράιαν Γκόσλινγκ, Μισέλ Γουίλιαμς
Παραγωγή: Aμερικανική, 2010
Διάρκεια: 114’
Υπόθεση: Η ιστορία ενός ζευγαριού και η σχέση τους καθώς δοκιμάζεται όταν ο πειρασμός εμφανίζεται με τη μορφή ενός χαμένου έρωτα. Η υπόσχεση μιας νέας αρχής είναι αρκετή για να καταλύσει το παρελθόν, το παρόν και το μέλλον μιας οικογένειας;
Ώρα έναρξης: 20:45 | Αμφιθέατρο οινοποιείου Μπουτάρη, Μεγαλοχώρι
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
[adrotate banner=”24″]