Οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τον Δήμο Θήρας – Όλοι οι συνδυασμοί

Το Πολυμελές Πρωτοδικείο Νάξου, στη συνεδρίασή του της 11/5/2019, ανακήρυξε τους παρακάτω συνδυασμούς που θα συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές της 26/5/2019, στον Δήμο Θήρας, προκειμένου να εκλεγεί Δήμαρχος και Δημοτικό Συμβούλιο.

Δείτε τη σύνθεση του ψηφοδελτίου κάθε συνδυασμού
κλικ στο βελάκι

Θηραϊκή Πολιτεία - Νίκος Ζώρζος

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΖΩΡΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΝΙΚΟΑΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θήρας
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΗΝΑ
ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΓΑΛΑΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΓΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΔΑΝΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΧΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
ΖΩΡΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΦΛΩΡΑ ΛΗΔΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΤΣΙΠΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΦΙΕΡΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΜΕΛΙΧΟΥΡΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΟΥΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΑΞΕΟΣ) του ΖΩΡΖΗ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΟΛΙΒΕΡΑ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΚΑΡΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΕΝΙΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΓΑΛΑ ΑΡΤΕΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΤΖΟΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΧΑΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Ενότητα Οίας
ΒΑΖΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΕΙΡΗΝΙΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΣΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΤΖΩΡΤΖΗ

Σαντορίνη Θηρασιά Ενότητα Αλλαγή - Αντώνης Σιγάλας

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θήρας
ΑΛΕΦΡΑΓΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΑΛΒΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΓΕΓΕ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΛΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΑΜΠΑΚΑΡΗΣ) του ΜΑΡΚΟΥ
ΓΚΛΑΒΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΕΡΟΜΑΝΩΛΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΔΑΜΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΣΚΟΥΜΠΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΑΚΗΣ) του ΖΑΝΝΕ
ΔΡΟΣΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΦΡΑΓΚΙΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΟΝΤΟΣ) του ΛΟΥΚΑ
ΔΡΟΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΤΡΑΜΑΤΙΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΩΡΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ
ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
ΚΙΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΚΟΣΚΩΤΑΣ) του ΠΕΤΡΟΥ
ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΜΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΙΣΛΙΑΓΑΚΗ ΒΑΓΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΜΠΟΥΛΙΕΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΣΙΓΑΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΠΑΣΣΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΡΕΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΜΠΑΤΟΥΡΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΟΝΤΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΓΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΒΑΒΟΥΛΑ) «συζ» του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δημοτική Ενότητα Oίας
ΚΟΥΡΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ – ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΡΟΖΑ του ΛΟΥΚΑ
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Λαϊκή Συσπείρωση Θήρας - Μαρία Αργυρού

Υποψήφια Δήμαρχος
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παντελή

Δημοτική Ενότητα Θήρας
ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΪΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΑΜΙΓΟΣ ΜΗΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΟΥΣΩ του ΜΑΡΚΟΥ
ΖΩΡΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΕΛΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΚΥΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΛΙΚΑΪ ΡΕΑ του ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ
ΛΥΓΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΜΑΡΓΙΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΕΛΕΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΖΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ (Ρούλα) του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ
ΧΑΛΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Οίας
ΓΙΑΚΙΜΙ ΑΛΚΕΝΤ του ΛΟΥΑΝ
ΣΑΡΒΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

Τώρα! για τη Σαντορίνη και τη Θηρασιά - Μανόλης Ορφανός

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Ενότητα Θήρας
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΙΚΗ) ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
ΒΑΛΒΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΨΟΜΟΦΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΓΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΑΛΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΔΑΚΟΡΩΝΙΑ- ΖΩΡΖΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΒΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΡΟΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΠΙΣΤΟΛΗΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΑΜΠΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΤΡΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΓΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΥΓΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ (ΝΙΚΗ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΟΥΚΑΤΕΜΙΔΟΥ-ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΪΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΛΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΡΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΡΕΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΣΒΟΡΩΝΟΣ) ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΒΙΔΙΑΝΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ (ΦΑΝΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΑΧ ΧΑΜΙΝΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΦΙΝΤΑ
ΣΙΓΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΥΚΗΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΚΑΛΑΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Οίας
ΑΛΑΦΡΑΓΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΑΡΧΟΝΤΟΥ-ΚΡΕΒΒΑΤΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΙΤΣΙΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ

Μαζί Αλλάζουμε… Σαντορίνη & Θηρασιά - Άγγελος Ρούσσος

Υποψήφιος Δήμαρχος
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΤΡΑΣΤΟΥ

Δημοτική Ενότητα Θήρας
ΑΛΕΦΡΑΓΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΤΟΥΡΚΙ)
ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΣΑΒΒΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΧΑΡΑ)
ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΜΙΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΡΟΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΖΑΜΠΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΩΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΟΝΙΑ)
ΚΑΛΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΙΤΗ)
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΠΕΗΣ)
ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΙΓΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΕΛΛΥ)
ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ (ΜΟΔΑ ΜΑΡΙΑ)
ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
ΠΡΕΒΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΤΑΚΟΥ)
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ (ΑΡΑΠΗΣ)
ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΠΙΦΑΝΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΧΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ (ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ)
ΧΗΤΑΣ ΡΕΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Οίας
ΚΑΡΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΙΚΗ)
ΣΟΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ

Δείτε τα εκλογικά τμήματα της Σαντορίνης εδώ.

Print Friendly, PDF & Email

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here