Οι υποψήφιοι Κυκλάδων και Επικρατείας στις βουλευτικές εκλογές

Από τον Δήμο Θήρας ανακοινώνεται πως για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 που θα διενεργηθούν στο Δήμον Θήρας και θα πραγματοποιηθούν στα κατά τόπον καταστήματα ψηφοφορίας, ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

α) ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του Ανδρέα
  2. ΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  3. ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  4. ΡΗΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΙΡΕΝ) του Σίμου
  5. ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
  6. ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

β) ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

  1. ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
  3. ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του Εμμανουήλ
  4. ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ
  5. ΠΡΙΝΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη
  6. ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη

γ) ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1. ΒΑΖΑΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ του Σπυρίδωνος
  2. ΓΚΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Ιωάννη
  3. ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ιωάννη
  4. ΛΟΥΔΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
  5. ΜΠΕΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

δ) Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – “ΕΔΕΜ” – Κινήσεις Πολιτών)

  1. ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
  2. ΔΑΡΖΕΝΤΑ-ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Θωμά
  3. ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου
  4. ΜΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθερίου
  5. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  6. ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ε) ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου
  2. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ του Ιακώβου
  3. ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χαράλαμπου
  4. ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Εμμανουήλ
  5. ΤΣΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη
  6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βασιλείου

στ) ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ζαχαρία
  2. ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου
  3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αντωνίου
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ζ) ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

  1. ΣΕΜΙΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

η) ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

  1. ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
  2. ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

θ) ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

  1. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ματθαίου
  2. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αναστασίου
  3. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
  4. ΣΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  5. ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Νικολάου

ι) ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

  1. ΒΑΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παντελή
  2. ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ
  3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Φλώρου
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Θεοδώρου
  5. ΧΑΣΤΑΤΖΕΡΗ-ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Σωκράτη

ια) ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

  1. ΜΠΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου

ιβ) ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Μιχαήλ

ιγ) Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

  1. ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου

ιδ) ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κοσμά
  2. ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Πέτρου
  3. ΤΣΑΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου

ιε) ΜέΡΑ25

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΝΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου-Σωτηρίου
  2. ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Ιωάννη
  3. ΣΚΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταματίου
  4. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ματθαίου

ιστ) ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

  1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Παναγιώτη
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Ευαγγέλου
  3. ΜΑΛΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Αλεξάνδρου
  4. ΧΑΪΜΑΝΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Κωνσταντίνου

ιζ) ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

  1. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

Οι συνδυασμοί υποψηφίων Επικρατείας είναι οι ακόλουθοι:

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου
  2. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
  3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
  4. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου
  5. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
  6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ – ΠΑΝ) του Δημητρίου
  7. ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή
  8. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
  9. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου
  10. ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΓΑΛΑΝΑΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

  1. ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Όθωνος
  2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη
  3. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  4. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
  5. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  6. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
  7. ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου
  8. ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου
  9. ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου
  10. ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου
  12. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

  1.  ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ροβέρτου – Τιμόθεου – Χριστόφορου
  2. ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα
  4. ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου
  5. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου
  7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
  8. ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου
  9. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή
  10. ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
  12. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – “ΕΔΕΜ” – Κινήσεις Πολιτών)

  1. ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά
  3. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
  4. ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  5. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη
  6. ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου
  7. ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
  8. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
  9. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου
  10. ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
  11. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
  3. ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
  5. ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο
  6. ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
  7. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
  8. ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου
  9. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  10. ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
  11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
  12. ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

  1. ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη
  2. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
  4. ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ
  5. ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου
  6. ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
  7. ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος
  8. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου
  9. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου
  10. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
  2. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
  3. ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
  4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
  5. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
  6. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου
  7. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
  8. ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν
  9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
  10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
  11. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

  1. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη
  2. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
  3. ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
  4. ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

  1. ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου
  2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη
  3. ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
  5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου
  7. ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
  8. ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
  9. ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου
  10. ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  11. ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη
  12. ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

  1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
  2. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου
  3. ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
  4. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
  5. ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου
  2. ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου
  3. ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  4. ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
  5. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
  6. ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου
  7. ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη
  8. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα
  9. ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου
  10. ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη
  11. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
  12. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΜέΡΑ25

  1. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού
  2. ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά
  3. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου
  4. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  5. ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
  6. ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου
  7. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
  8. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα
  9. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
  10. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
  11. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου
  12. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

  1. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  2. ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου
  3. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

  1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
  2. ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  4. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη
  5. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
  6. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου
Print Friendly, PDF & Email

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here