Εκπαιδευτικό σεμινάριο καρδιοπνευμονικής αναζωογόνησης (ΚΑΡΠΑ) πρόκειται να διοργανώσει κατά το 1ο δεκαήμερο του Δεκεμβρίου ο Σύλλογος Στήριξης ΚΥ-Νοσοκομείου Θήρας, με τη συνδρομή της Ελληνικής Καρδιολογικής Εταιρείας Αθηνών.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση συμμετοχής και να την αποστείλουν στο info@petini.gr μέχρι τις 12/11, προκειμένου να καταρτιστεί το πρόγραμμα του σεμιναρίου.
Η αίτηση είναι διαθέσιμη εδώ.
Πληροφορίες στα τηλέφωνα 6937315291 – Λίτσα Πετίνη και 6979228128 – Λαμπρινή Σιγάλα