Γ΄εθνική: Το πρόγραμμα για Πανθηραϊκό και Θύελλα Καμαρίου

Στον 5ο όμιλο οι εκπρόσωποι του κυκλαδίτικου ποδοσφαίρου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (11/9) η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας ποδοσφαίρου. Στο πρωτάθλημα θα συμμετέχουν 106 σωματεία που θα αγωνίζονται σε 8 ομίλους.

Οι δύο ομάδες της Σαντορίνης, η Θύελλα Καμαρίου και ο Πανθηραϊκός, θα αγωνίζονται στον 5ο όμιλο, όπως και η έτερη εκπρόσωπος του κυκλαδίτικου ποδοσφαίρου, Άνω Μερά.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22/9 με τον Πανθηραϊκό να αγωνίζεται εκτός έδρας στο Μοσχάτο και με τη Θύελλα Καμαρίου να υποδέχεται τον Ερμή Κορυδαλλού.

Το πρόγραμμα των αγωνιστικών έχει ως εξής:

1η αγωνιστική / 14η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Άνω Μερά
Ακράτητος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Φωστήρας
Μοσχάτο-Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός-Καλλιθέα
Κερατσίνι-Άγιοι Ανάργυροι

2η αγωνιστική / 15η αγωνιστική
Ακράτητος-Άγιος Ιερόθεος
Άνω Μερά-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-Μοσχάτο
Φωστήρας-Θύελλα Καμαρίου
Πανθηραϊκός-Ηλυσιακός
Ερμής Κορυδαλλού-Κερατσίνι
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι

3η αγωνιστική / 16η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Μοσχάτο-Ακράτητος
Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά
Ηλυσιακός-Κηφισιά
Κερατσίνι-Φωστήρας
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός
Καλλιθέα-Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική / 17η αγωνιστική
Μοσχάτο-Άγιος Ιερόθεος
Εθνικός Πειραιά-Θύελλα Καμαρίου
Ακράτητος-Ηλυσιακός
Άνω Μερά-Κερατσίνι
Κηφισιά-Άγιοι Ανάργυροι
Φωστήρας-Καλλιθέα
Πανθηραϊκός-Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική / 18η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός-Μοσχάτο
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
Άγιοι Ανάργυροι-Ακράτητος
Καλλιθέα-Άνω Μερά
Ερμής Κορυδαλλού-Κηφισιά
Πανθηραϊκός-Φωστήρας

6η αγωνιστική / 19η αγωνιστική
Ηλυσιακός-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Καμαρίου-Κερατσίνι
Μοσχάτο-Άγιοι Ανάργυροι
Εθνικός Πειραιά-Καλλιθέα
Ακράτητος-Ερμής Κορυδαλλού
Άνω Μερά-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Φωστήρας

7η αγωνιστική / 20ή αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Κερατσίνι
Άγιοι Ανάργυροι-Ηλυσιακός
Καλλιθέα-Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού-Μοσχάτο
Πανθηραϊκός-Εθνικός Πειραιά
Φωστήρας-Ακράτητος
Κηφισιά-Άνω Μερά

8η αγωνιστική / 21η αγωνιστική
Άγιοι Ανάργυροι-Άγιος Ιερόθεος
Κερατσίνι-Καλλιθέα
Ηλυσιακός-Ερμής Κορυδαλλού
Θύελλα Καμαρίου-Πανθηραϊκός
Μοσχάτο-Φωστήρας
Εθνικός Πειραιά-Κηφισιά
Ακράτητος-Άνω Μερά

9η αγωνιστική / 22η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Καλλιθέα
Ερμής Κορυδαλλού-Άγιοι Ανάργυροι
Πανθηραϊκός-Κερατσίνι
Φωστήρας-Ηλυσιακός
Κηφισιά-Θύελλα Καμαρίου
Άνω Μερά-Μοσχάτο
Εθνικός Πειραιά-Ακράτητος

10η αγωνιστική / 23η αγωνιστική
Ερμής Κορυδαλλού-Άγιος Ιερόθεος
Καλλιθέα-Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι-Φωστήρας
Κερατσίνι-Κηφισιά
Ηλυσιακός-Άνω Μερά
Θύελλα Καμαρίου-Ακράτητος
Μοσχάτο-Εθνικός Πειραιά

11η αγωνιστική / 24η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός
Φωστήρας-Ερμής Κορυδαλλού
Κηφισιά-Καλλιθέα
Άνω Μερά-Άγιοι Ανάργυροι
Ακράτητος-Κερατσίνι
Εθνικός Πειραιά-Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου-Μοσχάτο

12η αγωνιστική / 25η αγωνιστική
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Κηφισιά
Ερμής Κορυδαλλού-Άνω Μερά
Καλλιθέα-Ακράτητος
Άγιοι Ανάργυροι-Εθνικός Πειραιά
Κερατσίνι-Μοσχάτο
Ηλυσιακός-Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική / 26η αγωνιστική
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
Άνω Μερά-Φωστήρας
Ακράτητος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Κορυδαλλού
Μοσχάτο-Καλλιθέα
Θύελλα Καμαρίου-Άγιοι Ανάργυροι
Κερατσίνι-Ηλυσιακός

Print Friendly, PDF & Email

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here